Choď na obsah Choď na menu

2% z daní

Venujte 2 % z daní  deťom v našej základnej umeleckej  škole.

Aj v tomto roku môžete venovať 2% Vami zaplatených daní rôznym občianskym združeniam a organizáciám na podporu ich aktivít a činnosti. Medzi tieto organizácie patrí aj občianske združenie- Rodičovské združenie Malí umelci pri ZUŠ Hriňová, Školská 2643, 962 05 Hriňová. Rodičovské združenie Malí umelci združuje rodičov detí navštevujúcich základnú umeleckú školu. Jeho cieľom je v spolupráci s pedagogickými pracovníkmi zabezpečovať kvalitnú výchovu a vzdelávanie detí. RZ sa aktívne podieľa na spolufinancovaní školských vzdelávacích a iných aktivitách pre žiakov našej školy.

Zo svojich finančných prostriedkov prispieva  na :

• Školské zájazdy
  • Sústredenia
  • Kultúrne podujatia ( divadelné predstavenia, koncerty, výstavy)
  • Súťaže a iné

Váš príspevok bude použitý výlučne pre Vaše deti prostredníctvom týchto aktivít, a pomôžete ním účinne podporiť naše fungovanie a napomôcť nám pri obhajovaní záujmov detí a mládeže a vytváraní podmienok pre prácu s nimi.

Tlačivo na venovanie 2% si môžete stiahnuť tu:  2%

Ďakujeme!